Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Przywiązanie jest stanem emocjonalnym, w którym jednostka odczuwa silną tendencję do szukania bliskości z inną, konkretną osobą, szczególnie w sytuacjach stresu, trudności lub zagrożenia. Przywiązanie to potrzeba bycia blisko kogoś konkretnego, ważnego w naszym życiu, zwłaszcza w trudnych chwilach. W dorosłym życiu, obiektem przywiązania najczęściej staje się współmałżonek lub partner.
Czytaj więcej
Wiosna to czas, kiedy natura budzi się do życia, niestety to również czas w którym alergeny atakują najmocniej, a skóra naszych maluchów może na tym ucierpieć. Alergie skórne wiosną u dzieci są dość powszechne, na szczęście istnieje wiele sposobów, aby złagodzić ich objawy i chronić delikatną skórę naszych pociech.
Czytaj więcej
Zima to piękna pora roku, pełna śniegu, zabawy na świeżym powietrzu i radosnych chwil. Jednak, dla skóry naszych pociech, może być to także czas wyzwań. Niska temperatura, wiatr i suche powietrze w pomieszczeniach mogą wpłynąć na stan delikatnej skóry dziecka zimą, wywołując suchość, podrażnienia, a czasem nawet odparzenia. Dlatego ważne jest, aby dostosować codzienną pielęgnację i chronić skórę dziecka przed negatywnymi skutkami zimna.
Czytaj więcej
Higiena jamy ustnej jest ważnym elementem dbania o zdrowie naszych dzieci, już od niemowlęcych lat. Jest ona nie tylko istotna dla utrzymania świeżego oddechu i pięknego uśmiechu, ale także dla ogólnego zdrowia. Prawidłowa opieka nad zębami i dziąsłami może zapobiec wielu problemom w przyszłości. Dlatego warto inwestować czas i uwagę w tę ważną dziedzinę opieki nad dziećmi jeszcze przed wyrznięciem pierwszego ząbka.Zadbajmy razem o ich piękne uśmiechy i zdrowie!
Czytaj więcej
Jesień to piękny czas pełen kolorów, rozpoczynający się od szkolnych dni, a kończący się świątecznymi przygotowaniami. Niestety, to również sezon, w którym infekcje wirusowe często atakują nasze dzieci. Przeczytajcie nasz najnowszy wpis, aby dowiedzieć się, jak możemy  radzić sobie z jesiennymi infekcjami, i to bez sterydów czy antybiotyków.
Czytaj więcej
Początek każdego roku przedszkolnego to emocjonujący czas nie tylko dla rodziców, ale również dla dziecka. Nowi rówieśnicy, nieznane otoczenie i perspektywa rozłąki z rodzicami po dwóch miesiącach wspólnego czasu, może być dla naszej pociechy stresująca. Wspólne kompletowanie wyprawki do przedszkola to nie tylko przygotowanie niezbędnych rzeczy, ale również szansa na to, by dziecko poczuło się pewniej i było gotowe na nowe wyzwania.
Czytaj więcej

Pielęgnacja skóry zimą jest wyjątkowo ważna w przypadku dzieci i niemowląt. Płaszcz hydrolipidowy skóry, który odpowiada za jej ochronę nie jest jeszcze u dzieci do końca rozwinięty, dlatego jako rodzice powinniśmy zadbać o dodatkową ochronę w okresie zimowym.

Czytaj więcej
pixel