Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nagroda ,,PERŁA RYNKU KOSMETYCZNEGO 2019 – SREBRO" dla Organicznych past do zębów bez fluoru marki AZETA BIO

2019-06-12

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że Organiczne pasty do zębów bez fluoru dla niemowląt i dzieci marki Azeta Bio zdobyły nagrodę „Perła Rynku Kosmetycznego 2019 - Srebro" w kategorii: Pielęgnacja jamy ustnej.

,,Perły Rynku Kosmetycznego’’ od 14 lat wyłaniają najlepsze premiery rynkowe, czyli nowe produkty, w które warto inwestować i które trzeba mieć w sprzedaży. W tegorocznej edycji ogólnopolskiego badania przyznano nagrody w 15 najważniejszych kategoriach rynku kosmetycznego.

,,Nagroda prestiżowego konkursu branżowego to dla nas wielkie wyróżnienie. Potwierdzenie faktu, że naturalne produkty do pielęgnacji i higieny jamy ustnej Azeta Bio zdobyły już serca i uznanie Klientów aptek oraz drogerii w Polsce.’’ – komentuje Agnieszka Stępień, właściciel firmy Mamy to my, wyłączny dystrybutor marki Azeta Bio w Polsce.
Generalnie do 7 – 8 roku życia to rodzice odpowiadają za regularną pielęgnację jamy ustnej i mycie zębów u dzieci. Nie tylko powinni przemywać dziąsła czy regularnie szczotkować zęby, ale też używać past do zębów, które są zdrowe i bezpieczne dla niemowląt i dzieci.

Organiczna pasta bez fluoru Azeta Bio jest w 100% naturalna i zalecana do pielęgnacji jamy ustnej już od pierwszego zęba. Dzięki delikatnej formule i odpowiednio dobranej dawce Ksylitolu, pasta Azeta Bio wzmacnia zęby, chroni dziąsła i szkliwo oraz skutecznie zapobiega rozmnażaniu się bakterii Streptococcus mutans, odpowiedzialnej właśnie za rozwój próchnicy. Obecny w paście Ksylitol jest naturalnym i zdrowym cukrem brzozowym - ma bardzo niski indeks glikemiczny IG:7 - który hamuje atak kwasów, utrzymując zasadowe pH jamy ustnej. Pobudza produkcję śliny i zmniejsza osadzanie płytki nazębnej, którą łatwiej jest usunąć podczas szczotkowania.

Na tym nie kończą się zalety Ksylitolu w pastach do zębów Azeta Bio. Ksylitol wzmacnia też proces mineralizacji szkliwa i chroni je przed atakiem bakterii, a nawet leczy ubytki próchnicze. Pasty Azeta Bio są całkowicie bezpieczne dla niemowląt i dzieci, nawet w razie połknięcia. Co ważne, nie zawierają fluoru, który zażywany w zbyt wielkich dawkach może niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. To jest szczególnie istotne u dzieci, które pasty jedzą i nie potrafią ich wypluć.

Dodatkowo, co bardzo pomaga podczas ząbkowania u maluchów i wyrzynania się zębów stałych u starszych dzieci, pasty Azeta Bio zawierają sok aloesowy, który działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnione dziąsła i afty. Warto dodać, że pasty Azeta Bio posiadają innowacyjne opakowanie. Jako jedyne na polskim rynku nie występują w tradycyjnych tubkach. Mają stojące opakowanie typu „airless”, które chroni przed rozmnażaniem się bakterii w środku. Wygodna pompka pomaga w aplikacji pasty, w ilości zalecanej do mycia zębów. Dzięki temu dzieci mogą samodzielnie nałożyć pastę na szczoteczkę, co dodatkowo zachęca je do codziennego szczotkowania zębów.  

Pasty bez fluoru Azeta Bio dostępne są w Polsce w kilku rodzajach: dla dzieci, dla rodziny, dla kobiet w ciąży oraz smakach, jak: mięta, truskawka, malina, banan, jabłko, cytryna, brzoskwinia i pomarańcza.

Pasty Azeta Bio zalecane są do pielęgnacji jamy ustnej już od pierwszego zęba i posiadają międzynarodowy certyfikat Bio Eco COSMESI IAIB, który nie dopuszcza SLS, SLES, SCS, PEGów i paraberów w kosmetykach przeznaczonych dla dzieci. Wyłącznym dystrybutorem marki Azeta Bio w Polsce jest firma Mamy to my Agnieszka Stępień – www.mamytomy.pl  

#nagroda #PerłyRynku #AzetaBio #pastadozębów #bezfluoru #zdrowa #bezpieczna #dladzieci #dlarodziny #dlakobietwciąży #kosmetykiorganiczne #kosmetykinaturalne #naturalnieodAdoZ 

*Ogólnopolskie badanie Perły Rynku Kosmetycznego jest największym i jednym z najstarszych projektów wyłaniających najlepsze produkty apteczne i kosmetyczne głosami handlu. Więcej informacji na stronie: https://wk.perlyrynku.pl/

Polecane

pixel