Praca na etacie, dbanie o dom i wychowywanie Dzieci – doskonale wiemy jak szybko się dzisiaj żyje.  

 

Czasem doba to za mało, aby poświęcić naszym najbliższym wystarczająco dużo czasu a dodatkowo znaleźć chwilę dla siebie, odpocząć i naładować akumulatory.

 

Goniące nas terminy, zajęcia dodatkowe Dzieci a nam sił ubywa. Nasza aktywność maleje ale Maluchów ani trochę, one nawet jak śpią to ponoć nie śpią, tylko się „ładują” :)

 

Trudno jest wytłumaczyć Pociechom pełnym energii, że najzwyczajniej w świecie możemy być zmęczeni  i potrzebujemy odpocząć, szczególnie w weekendy kiedy mają nas na wyłączność.

 

Dlatego też proponujemy Wam tzw. „ułatwiacze życia”, czyli produkty które oszczędzają czas przy codziennych czynnościach i obowiązkach domowych związanych z Dziećmi. Dłuższa chwila na odpoczynek dla Was i świetna, samodzielna zabawa Waszych Dzieci? Oszczędzające czas gadżety wpływające na komfort Rodziców i Mam? Tak to możliwe!

 

 

Nasze zabawki  wybieramy kierując się tym, aby swobodna zabawa rozwijała w Maluchach samodzielność, kreatywność i ciekawość otaczającego je świata.

 

Za naszymi produktami i akcesoriami stoją doświadczenia wielu zadowolonych rodziców, poparte badaniami, opiniami autorytetów medycznych oraz co najważniejsze naszymi własnymi testami.

 

Wierzymy, że nasze produkty pozwalają stworzyć Dziecku optymalne warunki do prawidłowego rozwoju, wywołać uśmiech na ich twarzach a nam Rodzicom złapać chwilę oddechu, zaoszczędzić pieniądze i niepotrzebny stres.

 

Preferujemy i używamy m.in.: produktów takich marek jak: Benbat, Janod, Skip Hop, Quut, Lassig, Liliputiens, Wow Cup, LittleLife, Lullalove, BOSKAS, Quaranta Settimane, The Gro Company czy TULOKO

 

Nasi Sprytni Pomocnicy Mamy pomagają nam w domu, w samochodzie, na spacerze, na basenie a nawet dbają o bezpieczeństwo Dzieci na wycieczkach przedszkolnych i na zaludnionej plaży.  

Kubek niekapek Fluid - niebieski, Boon
Cena: 29,00 zł
szt.
Kubek niekapek Fluid - zielony, Boon
Cena: 29,00 zł
szt.
Miękkie Klocki wielofunkcyjne Farma - Lilliputiens
Cena: 120,00 zł
Osłonka do wózka PANDA GREY - Kurtis 
Cena: 149,00 zł
szt.
Osłonka do wózka PANDA ROSE - Kurtis 
Cena: 149,00 zł
szt.
Praktyczne Zawieszki ToGo 2 sztuki Krokodyl - Lullalove
Cena: 24,90 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl