Czas realizacji zamówienia

 

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 10:00 i opłacone w systemie płatności PAYU wysyłamy tego samego dnia.*

 

W okresie przedświątecznym oraz w dniach darmowej dostawy długość realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć o czym zostaniesz poinformowany telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail.

 

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem jego złożenia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

TERMIN OTRZYMANIA PACZKI = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów (informacja podana na karcie każdego produktu) i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

 

DOSTĘPNOŚĆ

Przy każdym produkcie podany jest termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24  do kilku godzin, czasami nawet do kilku dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się wydłuży - poinformujemy Cię o tym niezwłocznie.

 

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

 

  • Płatność elektroniczna PayU - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia (realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu przez nas potwierdzenia przyjęcia Twojego zamówienia oraz po otrzymaniu przez nas informacji z systemu PayU o dokonaniu przez Ciebie płatności).

W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

 

  • Płatność przelewem - realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu przez nas potwierdzenia przyjęcia Twojego zamówienia oraz po wpłynięciu środków na nasz rachunek bankowy (czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty i w zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych).

 

  • Płatność przy odbiorze (gotówka za pobraniem) - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację Twojego zamówienia (realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po przesłaniu przez nas potwierdzenia przyjęcia Twojego zamówienia). Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy

 

FORMA DOSTAWY

 

  • Najszybciej i najbezpieczniej:


Firma kurierska - dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki.

 

  • Najtaniej:


Paczkomaty InPost to najtańsza opcja przesyłki. Twoje zamówienie dostarczane jest do wybranego przez Ciebie paczkomatu w Twoim mieście. Termin dostarczenia paczki do paczkomatu = dzień nadania plus 2 dni robocze, chociaż bazując na naszym doświadczeniu w większości przypadków paczka jest w paczkomacie docelowym następnego dnia roboczego po nadaniu.

Uwaga: Paczka czeka na odbiór 72 godziny w paczkomacie, następnie 11 dni w oddziale InPost w mieście docelowym, 15 dnia zwracana jest do nadawcy.

 

  • Tradycyjnie:

 

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

 

Dostawy realizujemy jedynie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 

*nie dotyczy przedmiotów z dłuższym okresem oczekiwania, co zawsze zaznaczone jest na karcie produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl