Opisy producentów i główne kategorie
Nasze marki

Firma Ah Goo Baby® została założona przez Karin Telegadis w 2005 w Stanach Zjednoczonych. Siedziba firmy mieści się w Princeton. Przed założeniem Ah Goo Baby®, Karin pracowała w telewizji NBC podróżując po Europie i Azji. Kiedy po raz pierwszy została mamą, przeżyła wiele frustracji i rozczarowań związanych z produktami dziecięcymi dostępnymi na rynku. Jej doświadczenia z wychowaniem pierwszego dziecka oraz znajomość świata biznesu stały się inspiracją do stworzenia marki Ah Goo Baby, która skupia się na projektowaniu produktów ułatwiających opiekę i codzienne życie z dziećmi. Motto firmy brzmi: SIMPLIFYING BABY CARE, GEAR UP! – w wolnym tłumaczeniu „Przygotuj się na łatwiejszą opiekę nad dzieckiem”.

Od momentu powstania w 1989 roku, francuska marka BEABA towarzyszy rodzicom we wszystkich momentach życia dziecka ułatwiają wychowanie dzieci, dzięki wysokiej jakości, innowacyjnym produktom które są piękne i proste w użyciu. Firma Beaba jest bardzo kreatywna dzięki zaangażowaniu własnych projektantów, inżynierów pracujących w laboratoriach realizuje jeden cel: ułatwienie życia dla młodych rodziców. W momencie wprowadzenia produktu Babycook firma Beaba rozpoczęła nową erę w świecie opieki nad dziećmi.

Firma Benbat powstała w Stanach Zjednoczonych jako inicjatywa dwóch braci, którzy zdecydowali się zaangażować swoją kreatywność i twórcze talenty w produkcję artykułów dla dzieci. W stosunkowo krótkim czasie Benbat zdobywa mnóstwo fanów na całym świecie z uwagi na świeże, zabawne i funkcjonalne podejście do produktów dla dzieci. W ofercie firmy Benbat znajduja się akcesoria podróżne dla dzieci(kolekcja Travel Friends on the Go – zagłówki, G Collection-zabawki i zawieszki, Oly Active Baby – aktywne lusterka do obserwacji dziecka.), plecaki i pojemniki lunchowe(Go Vinci) , torby - krzesełka do karmienia (YummiGo Booster).

To zabawne, jak taka prosta rzecz może zmienić tak wiele. Wszystko zaczęło się brudnego malucha i wanny, które Rebecca Finell zamieniła w koncepcje Frog Pod, pojemnika-organizera na zabawki kąpielowe Boon. Ale Rebecca nie poprzestała na rozwiązaniu tylko jednego problemu, miała mnóstwo pomysłów na inne innowacje rodzicielskie więc znalazła partnera biznesowego Ryana Fernández- razem założyli Boon Inc. Dzisiaj Boon oferuje szeroką gamę produktów, które pomagają rodzicom na całym świecie skupiając się na trzech głównych obszarach jedzeniu i karmieniu, kąpieli oraz pielęgnacji dzieci.

BugBrush Ltd została założona przeze Rowene Johnson, wynalazczynię BugBrush, a także matkę dziewczynki imieniem Saskia, który odmówiła czyszczenia zębów. Podobnie jak wielu rodziców starała się wyczyścić zęby swojego dziecka, ale na widok szczoteczki jej córka zaciskała szczękę, robiła się czerwoną i krzyczała. Rowena spędziła godziny szukając produktu , którego jej córka mogłaby używać do czyszczenia zębów chętnie, skutecznie i bezpiecznie. Ponieważ nie udało się jej niż znaleźć zaprojektowała taki produkt - rewolucyjną szczoteczkę dla niemowląt Bug Brush.

Wyjątkowa marka rodziców, którzy lubią tworzyć dobre produkty dziecięce dla innych rodziców. Wszystko zaczęło się w 2004 roku, gdy spotkały się dwie mamy, jedna z pasją do noszenia dziecka, a drugą miłością z szycia. Od tego czasu firmie udało się zdobyć uznanie wśród rodziców, wygrać kilka nagród i wielu wiernych fanów zarówno w kraju jak i za granicą. W 2011 roku firma zmieniła nazwę z "Close Parent" na „Close”. Firma Close stawia na nosidła dla dzieci Close Caboo, pieluszki wielorazowe i pieluszki do pływania oraz śliniaki.

Założona w 1997 roku, Xplorys opracowuje, projektuje i produkuje innowacyjne produkty dla dzieci. Nowe produkty i koncepcje są zaprojektowane i opracowane przez własny dział projektowy. Xplorys sprzedaje produkty pod różnymi nazwami handlowymi a najpopularniejszą marką jest Dooky, w ramach której występują osłonki przeciwsłoneczne do wózków, kocyki dla niemowlaków, akcesoria do wózków, śliniaki i akcesoria do przewijania.

Easy peasy(EZPZ) po angielsku to „bułka z masłem” i od fonetycznego skrótu tego powiedzonka wzięła się właśnie nazwa produktów mat i naczyń wykonanych z wysokiej jakości silikonu. Najpopularniejsze z nich to Happy Mat – mata silikonowa z wbudowanym talerzykiem z podziałkami oraz mata z pojedynczą miseczką– Happy Bowl. Produkty firmy EZPZ zmieniają naukę samodzielnego jedzenia w prawdziwą frajdę i pozwalają na zachowanie porządku.

Twórcy tej marki byli na wakacjach z dziećmi i wpadli na pomysł produkowania zabawek plażowych z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu są one trwałe i mogą być łatwo zwijane/składane po zabawie. Produktem od którego wszystko się zaczęło jest Zwijane wiaderko silikonowe Scrunch-bucket.

Janod, wiodąca firma francuska produkujące zabawki drewniane, to również synonim wysokiej jakości tradycyjnych zabawek z nowoczesnym wzornictwem! W 1970 roku Louis Janod założył firmę Janod w Orgelet. Wspólnie ze współpracownikiem Sergem Salvi, rozwinął działalność i skoncentrował się na projektowaniu i sprzedaży tradycyjnych zabawek z drewna(klocki drewniane, jo-jo, kręgle). W 2004 roku, Pascal Bernard, CEO, utworzyła dział projektowy, który każdego roku, w domu tworzy projekty ponad 150 nowych wzorów zabawek drewnianych, gier planszowych i zabawek z tektury.

J. L. Childress Co. powstała 30 lat temu z potrzeby jednej matki. Starając się pogodzić swoją karierę jako dyrektor artystyczny w Disneylandzie z chęci do karmienia piersią córki tak długo, jak to możliwe, Jan Childress zaprojektował torbę do przenoszenia jej laktatora oraz oddzielną, izolowaną torbę wielokrotnego użytku z workiem z lodem, aby przenosic mleku do domu. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji, J. L. Childress stale rozwijała się na przestrzeni lat, aby stać się liderem w akcesoriach dla niemowląt, akcesoriach podróżnych i produktach dla aktywnych rodziców. W skład produktów firmy wchodzą akcesoria samochodowe dla dzieci, akcesoria do wózków, produkty do karmienia dzieci, produkty do przewijania, akcesoria do pielęgnacji dziecka.

Kid O produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości zabawki kreatywne, które sprzyjają odkrywaniu. Zabawki Kid O angażują dzieci, rozbudzając ciekawość i uaktywniając wyobraźnie. Dlatego wszystkie produkty Kid O są starannie zaprojektowane z dużą ilością elementów do odkrywania . Zabawki kreatywne i zabawki edukacyjne pobudzają dziecko do marzeń, bo Kid O uważa, że świat stworzony z własnych wyobrażeń, rozwija umiejętności, z których dzieci będą korzystać przez całe życie.

Życie z niemowląt i małych dzieci może być bardzo nerwowe nawet w najlepszych czasach, sprytne produkty Koo-di to doskonała propozycja dla zapracowanych mam i tatusiów. Koo-di dostarcza rozwiązania, po których prezentacji często pada pytanie: "dlaczego nie pomyślałem o tym?". Produkty Koo-di ułatwiają codzienne życie z dziećmi, uwalniając więcej czasu na zabawę z nimi. Oferta Koo-di obejmuje produkty od składanego łóżeczka turystycznego mieszczącego się w niewielkiej torbie do najprzestronniejszych toreb dla mam z wieloma kieszeniami i funkcjami, poprzez zabawki i akcesoria do kąpieli poprzez piękne i praktyczne zestawy do jedzenia, bajecznie kompaktowe, łatwo pakowalne osłonki od deszczu i słońca umożliwiające spokojny sen oraz wszystkie drobiazgi jakich możesz potrzebować na zewnątrz. Kiedy odkryjesz gamę innowacyjnych i niezwykle praktycznych rozwiązań Koo-di, będziesz się zastanawiać, jak kiedykolwiek udało się Ci przetrwać bez nich.

Label Label to firma, której znakiem rozpoznawczym są estetycznie i świetnie wykonane produkty z kolorowymi metkami. Metki mają różne formy, kolory, wielkości, nadruki oraz rodzaje i fakturę materiału. Zabawki Label Label odpowiadają na zainteresowanie małych dzieci metkami, które stanowią jeden z kluczowych elementów każdej zabawki. Metki bezpieczne, przyjazne dla dzieci i bez ostrych krawędzi, czyli odpowiednie dla noworodków i starszych dzieci. Metki budzą zainteresowanie dziecka, stymulują jego zmysły i motywując do aktywnej zabawy. Wszystkie produkty Label Label spełniają europejskie normy bezpieczeństwa i posiadają certyfikat CE. Zabawki Label Label zostały wyróżnione nagrodą "Kind&Jugend Innovati on Award" oraz nominowane do nagrody "Najlepszy produkt dla dzieci i niemowląt" w Holandii.

Firma Lansinoh została założona w 1984 przez mamę karmiącą piersią i od tego czasu wprowadza produkty wspierające mamy na całym świecie. Firma ma szeroką gamę produktów od kojącej lanoliny do pomp i akcesoriów do karmienia piersią. Celem firmy jest promocja naturalnego karmienia i szerzenie dobrych nawyków żywieniowych przez edukację mam i wspieranie mam doskonałymi produktami.

Marka Lassig uosabia idealne połączenie wszechstronności i innowacji, z wygodnymi funkcjami i eleganckimi szczegółami łącząc modę, bezpieczeństwo i trwałość. Firma zajmuje się produkcją toreb dla mam, toreb na akcesoria dziecięce, śliniaków, naczyń i innych akcesoriów dla nowoczesnej rodziny. Produkty Lassig są wysokiej jakość, wytrzymałe i trwałe, spełniają rygorystyczne normy wewnętrzbe firmy i są poddawane kontroli na każdym etapie wytwarzania.

Lilliputiens to marka stworzona w 1995 roku przez dwóch przyjaciół, która od moment u powstania dąży do tworzenia jak najlepszych zabawek dla dzieci. Dziś rodzina Lilliputiens bardzo się rozrosła ale nadal zadziwia paletą kolorów, materiałów i fantastycznie ujmujących postaci, które zachwycają dzieci każdego dnia. Witamy w świecie odkryć i uczenia się od najmłodszych lat, gdzie rządzą kreatywność i wyobraźnia ! Magia ukrytych niespodzianek, poruszeń ciekawości, inspiurąjące kształty, a każda zabawka jest jak odkrywcza podróż. Lilliputiens jest na wskroś belgijską firmą specjalizująca się w produkcji zabawek na bazie tkanin. Różne rodzaje tkanin, ich faktury aktywizują zmysły najmłodszych, dotyk, słuch i wzrok są nieustannie stymulowane podczas zabawy.

Little Bird Told Me to firma złożona z zespołu specjalistów od zabawek, którzy starają się aby świat zabawy małych ludzi i dorosłych był bardziej wyjątkowy. Zakres produktów oferują wyjątkowy wybór zabawek stymulujących rozwój, innowacyjnych zwierząt i koni na biegunach, zabawek podróżnych, zabawek do pchania, mat edukacyjnych dla noworodków oraz produktów dla przedszkoli, z których wszystkie są pakowane w piękne opakowania ekologiczne w stylu prezentowym. Firma dba o środowisko szeroko używając materiałów, które mogą być łatwo poddane recyklingowi lub są biodegradowalne. Little Bird Told Me ma podejście "low tech" do swoich produktów przez co wykorzystanie elektroniki i zasilanych bateryjnie funkcji zostało zminializowane. Firma dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować wykorzystanie opakowań z tworzyw sztucznych lub plastikowych torebek, preferując biodegradowalną tekturę i papier. Firma tworzy szeroką gamę zabawek, które zachwycają i stymulują dzieci, jak również mają wyjątkową jakość i trwałość. Na końcu to nie tylko mali ludzie, którzy będą szczęśliwi, ale dorośli też!

Rodzinna przygoda zaczyna się od LittleLife, a przygody nigdy się nie kończą zwłaszcza gdy zaczyna się rodzina. LittleLife daje Ci wolność do odkrywania siebie i uczenia się, śmiania się i przeżywania wszystkich wielkich cudów jakie możesz znaleźć na zewnątrz. LittleLife ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży outdoorowej i ponad 30 dzieci wśród pracowników stąd też przy projektowaniu produktów korzysta z doświadczeń z pierwszej ręki i wprowadza produkty sprawdzone w młodych rodzinach. Gama produktów obejmuje plecaki dla dzieci, produkty zapewniające widoczność i bezpieczeństwo dziecka takie jak opaski informacyjne, szelki bezpieczeństwa, kamizelki odblaskowe, apteczki podróżne oraz produkty niezbędne podczas podróży między innymi śpiworki, namioty, bidony, poduszki itd. Rodzice mogą być pewni, że każdy produkt jest najwyższej jakości, z wytrzymałych materiałów a zamki i klamry są wysokiej jakości zapewniając odpowiednią niezawodność. Każdy szczegół produktu został starannie przemyślany i rygorystycznie przetestowany, dzięki czemu możesz na niego liczyć na czasie swoich rodzinnych przygód.

Marka LUDI powstała 1992 roku wnosząc unikalne rozwiązania i francuski design do świata zabawek i produktów dla dzieci. Produkty LUDI są znane na całym świecie i zawsze charakteryzują się wartością dodaną do zabawy i stymulacji dzieci ... jak również spokojem umysłu w pokoju rodziców. Produkty Ludi obejmują tworzenie środowiska do zabawy(namiot dziecięce, boksy do zabawy), dbanie o dobry sen w podróży(łóżeczka przenośne), maty i podłoża do zabawy (maty edukacyjne, maty z gąbki, maty aktywizujące) , zabawki do kąpieli, zabawki edukacyjne(kalendarze do nauki miesięcy, jednostek wagi, czasu). Należy również wspomnieć o zabawkach sensorycznych, aktywizujących zdolności manualne i ćwiczących motorykę dzieci takich jak piesek do skakania, piłki do skakania, piłki z kolcami. Marka Ludi należy do firmy JBM, która prowadzi swoją działalność na francuskim rynku zabawek i opieki nad dzieckiem. JBM, jako producent marki LUDI i dystrybutor wielu międzynarodowych marek w kontynentalnej części Francji, cieszy się solidną reputacją za innowacyjny charakter produktów i jakość usług świadczonych na rzecz swoich partnerów.

Lullalove to polska marka produktów powstała z myślą tworzenia designerskich produktów, które łączą w sobie wielofunkcyjność, bardzo dobre jakościowo, naturalne materiały, kreatywny pomysł oraz użyteczność. Podstawowym celem firmy jest ułatwianie codziennych czynności rodzicom i sprawianie przy tym przyjemności dzieciom. Szeroka oferta produktów Lullalove obejmuje produkty i akcesoria dla mam(torebki dla mam, biżuteria dla mam), wyposażenie pokoiku dziecięcego(plakaty), gryzaki z naturalnych materiałów(gryzaki drewniane, gryzaki kauczukowe), kocyki i otulacze, termofory i przytulanki, ubrania oraz zabawki rozwojowe stymulujące integracje zmysłów (zabawki drewniane, zabawki sensoryczne).

Moluk to szwajcarska firma rodzinna założona w 2011 roku przez rodzeństwo Hochstrasser- Alexa, projektanta i wynalazcę oraz Doris, architekta. Firma MOLUK dąży do tworzenia innowacyjnych, trwałych i doskonale zaprojektowanych produktów dla dzieci, które mają nie tylko zabawić je na powierzchownym poziomie, ale wywołać prawdziwe zaangażowanie i interakcję. MOLUK oferuje zabawki, które są całkowicie manualne, motywując dzieci do ruchu i odkrywania, pobudzają ciało, zmysły i umysł. Zabawki nie posiadają włącznika, baterii czy skomplikowanych instrukcji – zabawki Moluk są zasilane przez wyobraźnię dziecka.

Firma Mudpuppy jest skoncentrowana na rozwoju zabawek dla dzieci, które angażują kreatywność i wyobraźnię. Każdy produkt jest projektowany z wykorzystaniem kanonów sztuki i doskonałych ilustracji, aby inspirować do świetnej zabawy. Oferta Mudpuppy skupia się na 4 głównych kategoriach produktowych: Puzzle i gry, zabawki magnetyczne, kolorowanki i zabawki plastyczno -techniczne oraz książki i produkty powiązane. Nowa, innowacyjna kolekcja produktów jest przygotowywana na każdy sezon, aby kultywować tradycję zabaw „bez prądu” i kreować nieelektroniczną przestrzeń zabaw dla dzieci. W ubiegłym roku, Mudpuppy wygrał 30 z najbardziej prestiżowych nagród w branży zabawkarskiej tym Oppenheim Toy Portfolio Awards, Dr. Toy i Tillywig co uzupełniło zbiór ponad 200 nagród i wyróżnień jakie firma w sumie otrzymała.

Hasło firmy to mądrze(smart), łatwo(easy) i bezpiecznie(safe). Nuvita jest inspirowana przez matki i ojców, aby tworzyć produkty inteligentne, łatwe i bezpieczne w celu poprawy radości życia rodziców. Nuvita ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zakresie innowacji technologicznych oraz produktów lifestylowych i produktów zdrowotnych. Od 2010 Nuvita to marka poświęcony opiece nad dziećmi i kobietami w ciąży. Od 2014 roku projekt "Innowacyjny Włoski Design & Made in Europe" wyróżnia produkty Nuvita za jakość projektowania i innowacji. Nuvita w ciągu zaledwie kilku lat stała się jedną z najbardziej cenionych marek na całym świecie przez rodziców, którzy poszukują inteligentnych, wygodnych i bezpiecznych produktów dla swoich dzieci. W skład portfolio firmy wchodzą produkty do karmienia, higieny i pielęgnacji dzieci, nianie elektroniczne i urządzenia do monitorowania dzieci, łóżeczka, śpiworki i akcesoria do spania oraz zabawki pluszowe i przytulanki.

QuarantaSettimane jest firmą założoną przez matki dla matek. Firma powstała z potrzeby dwóch młodych kobiet zmagających się z drugą ciążą, które spotykały się w parku i szukały sposobu połączenia kariery z rolą matki. Postawiły one sobie za cel ułatwienie życie rodzicom dzięki wysokiej jakości produktom posiadającym najlepszy design. Firma QuarantaSettimane skupia się na produktach dla kobiet w ciąży i ciężarnych, wspomagających karmienie piersią, produktach do kąpieli(kosmetyki dla mamy i dziecka oraz ręczniki kąpielowe), produktach do higieny, akcesoriach do jedzenia(śliniaki, krzesełka do jedzenia, termosy, talerzyki i miseczki). Należy również wyróżnić akcesoria niezbędne na spacerach i w podróży(wózki, torby do wózka, torby dla mam, nosidła) a także produktach wspomagających sen i relaks(poduszki, materacyki, lampki nocne).

Quut powstał w kuchni PARS PRO TOTO, dobrze znanej, belgijskiej agencji projektowej z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu i inżynierii produktów innowacyjnych i atrakcyjnych marek. Zintegrowany zespół 12 osób miał już duże doświadczenie w projektowaniu produkt ów dla nieletnich za które otrzymał wiele nagród i wyróżnień Założyciele firmy mają sumie 24 dzieci, co daje im doświadczenie z pierwszej ręki w kwestii słabej jakości plażowych zabawek, które nie budzą żadnych pozytywnych emocji. Zdecydowali się więc wyprodukować własne, trwałe, pomysłowe produkty plażowe, które bawią i cieszą dzieci i rodziców. Quut oferuje innowacyjnie zaprojektowane i dobrze wykonane zabawki plażowe takie jak foremki do piasku, łopatki wielofunkcyjne, wiaderko wielofunkcyjne, wiaderko do budowy zamków czy ringo zestaw z piłką i obręczami.

Angielska marka Rosebud London jest rodzoną siostrą angielskiej marki toreb dla mam Pink Lining. Historia sióstr rozpoczęła się od ręcznie szytych torebek dla przyjaciół i znajomych w zaciszu piwnicy mieszkania w Bayswater. Pierwsze egzemplarze powstawały na pożyczonej (od mamy twórców) maszynie do szycia. Torby Rosebud London powstały z myślą o wszystkich mamach, które chciałyby się poczuć komfortowo i stylowo, dbając jednocześnie o domowy budżetu. Wszystkie torebki powstają z pieczołowitą starannością i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Dlatego też są chętnie wybierane przez mamy na całym świecie a ich jakość wyróżnia markę Rosebud London na tle innych producentów toreb do wózków.

Amerykańska marka Skip Hop powstała w 2003r. z potrzeby młodych rodziców Ellen i Michael’a Diamant, którzy szukali pomysłów na produkty ułatwiające im nowy etap w ich życiu – rodzicielstwo. Początek ich działalności to propozycja torby do wózka dla mam Duo Signature Diaper Bag. Od tego czasu firma stale się rozwija a ich asortyment przydaje się w różnych momentach codziennego życia. Obecnie marka Skip Hop ma w swoim portfolio produkty aż w 9 najważniejszych kategoriach, takich jak: posiłek, kąpiel, spacer, zabawa, czy sen. Cechą charakterystyczną produktów Skip Hop jest żywa kolorystyka i wysoka jakość w przystępnej cenie. Dzięki czemu udaje się im przyciągać wzrok i przynosić radość Dzieciom i Rodzicom na całym świecie. Przy tworzeniu nowych produktów i kolekcji Ellen i Michael śledzą najnowsze trendy, nie zapominając jednak o tradycjonalistach. Przed wprowadzeniem nowości, przede wszystkim zadają sobie pytanie czy nowy produkt jest jedyny w swoim rodzaju, inny od tych z oferty konkurencji. Popierają swoje wybory również opiniami Klientów chcąc w ten sposób najlepiej zaspokoić ich potrzeby.

Ambitna, holenderska marka akcesoriów tekstylnych dla Dzieci i Niemowląt obecna na rynkach światowych od ponad 10 lat. Założycielką i właścicielką firmy Snoozebaby jest mama, z podobnym doświadczeniem jak większość młodych mam. Jej pomysł z doszywaniem metek do zabawek okazał się strzałem w 10! Zabawki z metkami działają na Dzieci uspokajająco i pomagają im zasnąć. Słynne metki różnią się wielkością, kolorem i fakturą. Metki wykonane są m.in. z satyny, jedwabiu, aksamitu. Każde Dziecko odkrywa swój własny, ulubiony materiał. Wyjątkowo miękkie, przyjemne w dotyku a zarazem funkcjonalne produkty Snoozebaby świetnie wpływają na umiejętności motoryczne, stymulują zmysł dotyku u Dzieci . Oferują komfort, radość i bezpieczeństwo naszych Pociech. A wszystko poprzez obcowanie z nimi i przytulanie  Wszystkie produkty są wykonane ręcznie z największą starannością i oddaniem, z najlepszych tkanin. Tkaniny wykorzystywane do produkcji akcesoriów tekstylnych Snoozebaby chłonną zapach ciała mamy lub taty gwarantując poczucie bezpieczeństwa u Maluszków. Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE i spełniają najnowsze dyrektywy UE zabawek (EN71) oraz dyrektywy US . Do produkcji akcesoriów Snoozebaby używa się wyłącznie certyfikowanych tkanin OEKO-TEX®.

Nakładki na skarpetki są pomysłem Kezi Levin, młodej mamy pięciu chłopców oraz absolwentki Central Saint Martins College of Art and Design w Londynie. Z połączenia miłości do Dzieci i wrodzonych zdolności artystycznych powstali skarpetkowi strażnicy, rozwiązujący problem gubiących się lub mokrych od brania do buzi skarpetek - stópki pozostają ciepłe i suche a skarpetki na swoim miejscu. Dziś pod marką Sock Ons kryją się również Plods Ons, czyli antypoślizgowe ochraniacze na kolanka, a także Mocc Ons – antypoślizgowe kapcie dla Najmłodszych oraz śliniaki Dribble Ons.

Posiadanie Dzieci to najlepszy czas w życiu Rodziców, dlatego marka Summer Infant już od 1985 roku poświęca się produkcji innowacyjnych a przede wszystkim bezpiecznych akcesoriów dla Niemowląt i Dzieci. Współpracują z profesjonalistami w dziedzinie pediatrii, specjalistami od rozwoju Dziecka, konsultantami laktacyjnymi, aby upewnić się, że ich produkty są bezpieczne i korzystne dla rozwoju Maluszków. W ofercie marki Summer Infant znajdują się produkty z takich kategorii, jak: pielęgnacja, karmienie, zabawa, bezpieczeństwo, podróże i spacer.

Dawno temu w Australii dwójka kochających się ludzi Rob i Ouvrielle postanowiła założyć rodzinę. Naturalnym krokiem była decyzja o posiadaniu Dzieci. Ich synek Sam urodził się jako wcześniak, miał problemy ze snem, rozkopywał się w nocy i było mu po prostu zimno. Z pomocą przybyła ciocia z Austrii, która słyszała że Dzieci w Europie śpią w specjalnych śpiworkach do spania. Niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, problemy Sama ze snem zniknęły. I tak od 2000 roku The Gro Company jest wiodącym producentem śpiworków do spania, nazwanych przez Roba i Ouvrielle Grobag. Nagradzany w wielu konkursach śpiworek Grobag, dzięki wysokiej jakości i koncentracji na bezpieczeństwie, zmienił sposób spania Dzieci w Wielkiej Brytanii i Australii.

Firma rodzinna The Purple Cow powstała w 2000 roku. Jej założycielami są rodzice, którzy ciężko pracowali i bardzo się starali aby wynaleźć dla swoich Dzieci coś wyjątkowego. Musiało to być coś na tyle ciekawego, aby choć na chwilę odciągnąć je od oglądania telewizji, siedzenia przy komputerze czy spędzania czasu ze smartfonem w ręku. Zadanie nie było łatwe, myśleli nad produktami, które z jednej strony uczą, wzbudzają ciekawość, poszerzają horyzonty a jednocześnie są wspaniałą zabawą. Tak właśnie narodził się pomysł na puzzle, gry logiczne i magnetyczne, kreatywne gry rodzinne czy zestawy do robienia eksperymentów w domowym zaciszu.

Tron to jednorazowy nocnik dla Dzieci, pierwszy flagowy produkt firmy Zapa. Tron został wymyślony przez Panią Bożenę Zawrotniak, która wspólnie z bratem Januszem Pancerzem wdrożyła pomysł w życie i wprowadziła go do produkcji. W celu produkcji i sprzedaży Tronu, w 2013 roku została założona firma ZAPA. Tron powstał z potrzeby rodziców, tj. korzystania przez ich Dzieci z czystych i higienicznych toalet w trakcie wyjazdów i podróży z Dziećmi. Te na stacjach benzynowych często pozostawiają dużo do życzenia. Potrzeba okazała się po raz kolejny matką wynalazków. Tron jest wytrzymały, łatwy w użyciu i składany, czyli idealny do samochodu, zmieści się także w większości damskich torebek.

TULOKO to synonim podróżnych akcesoriów dla Dzieci prosto z Polski. Marka TULOKO jest pomysłem 2 zaprzyjaźnionych rodzin, które często razem podróżują. Wspólne doświadczenia i wyjazdy stały się inspiracją do stworzenia w pełni funkcjonalnych produktów, które przydają się Dzieciom oraz ich aktywnym rodzicom w trakcie podróży samolotem, samochodem, czy pociągiem. W ofercie TULOKO znajdziemy m.in.: Bezpieczne stoliki podróżnika, organizery z uchwytem na tablet czy śpiwory podróżnika - produkty, które ułatwiają życie rodzicom a Dzieciom zapewniają wygodę i możliwość zabawy w trakcie podróży. Wszystkie produkty TULOKO wyprodukowane zostały w Polsce, są bezpieczne dla Dzieci i wykonane z materiałów wysokiej jakości.

Kubki Niekapki Wow Cup 360° zostały wymyślone i opatentowane przez amerykańską firmę Wow Gear, założoną w 2012 roku przez grupę projektantów z USA i Norwegii. Kubki przeznaczone są dla Dzieci w 2 kategoriach wiekowych. Wow Baby to niekapek dla Maluszków już od 9 miesiąca życia a Wow Kids dla Brzdąców 12 miesięcy +. Ich niewątpliwą przewagą, wobec innych niekapków dostępnych na rynku, jest to że nie posiadają żadnych przycisków, czy guzików. Dlatego też są często wybierane przez Dzieci na całym świecie. Maluszki też szybko nudzą się przy testowaniu ich „niekapania”, bo nawet rzucanie nimi o podłogę na niewiele się zdaje – picie nadal pozostaje wewnątrz kubka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl